
Сумка-органайзер для авто
210 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
+380 (50) 488-78-48
Відділ продажу- +380 (73) 488-78-48Відділ продажу
- +380 (68) 488-78-48Відділ продажу
- +380 (98) 834-78-83Відділ оптових продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Практичный и универсальный органайзер для авто поможет оптимизировать пространство и поддерживать порядок в багажнике, защитит ваши вещи от повреждений при транспортировке. Органайзер изготовлен из войлока, предназначен для компактного размещения автомобильного инструмента и любых принадлежностей. При необходимости складывается до компактных размеров, имеет удобную ручку. Липкая лента обеспечит надежную фиксацию. Войлок имеет высокую прочность и износостойкость, обладает водоотталкивающими и грязезащитными свойствами. Для очищения можно использовать моющие средства.
Органайзер кріпиться в багажнику за допомогою липучки.
ТОП 7 переваг:
- Перевірений український виробник;
- Міцний, довговічний матеріал;
- Володіє водонепроникністю;
- Сучасний і функціональний дизайн;
- Актуальні кольори в наявності;
- Ідеальний розмір для багажника авто;
- Мінімальна ціна від виробника;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1-А ФАБРИКА КОРИСНИХ ТОВАРІВ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.





