
Ваги підлогові Flowers Vilgrand VFS-1828
237 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 488-78-48
Відділ продажу- +380 (73) 488-78-48Відділ продажу
- +380 (68) 488-78-48Відділ продажу
- +380 (98) 834-78-83Відділ оптових продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Технічні характеристики Ваги підлогові Vilgrand VFS-1828:
| Тип | підлогові |
| Механізм вимірювання | електронний |
| Сенсорні кнопки | немає |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал платформи | стекло |
| Одиниці виміру | г, кг |
| Ціна поділки (точність вимірювання) | 100 г |
| Автовмикання | є |
| Автовимкнення | є |
| Тип живлення | CR2032 |
| Габарити | 280x280 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Система діагностики | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴


