Мангал похідний розбірний на ніжках на 8 шампурів.
Мангал похідний призначений для приготування шашлику в похідних умовах особливістю цієї моделі є легка вага та можливість транспортування в багажнику автомобіля. Мангал легко збирається й не вимагає великих зусиль під час розбирання. Чудовий спосіб приготувати смачні ароматні шашлики на природі біля річки або на дачі. 1-й інтернет-магазин корисних товарів пропонує купити мангал похідний розбірний на ніжках на 8 шампурів за низькою ціною.
Процес встановлення та демонтажу не викличе жодних питань, ця конструкція продумана до дрібниць. Жароміцна сталь, товщиною стінки 1,5 мм і ребрами жорсткості на днищі та бічних кришках, зуміє зберегти свої первинні властивості та характеристики, навіть через тривалий час експлуатації. Додатково в нашому інтернет-магазині можна придбати шампури, кочергу та інші супутні аксесуари.
Характеристики:
Товщина металу — 1,5 мм.
Ширина (см) — 27,5.
Глибина (см) — 15.
Довжина (см) — 49.
Вага (кг) — 5,8.
Довжина ніжок (см) — 44.
Дворівневе розташування шампурів.
Висота в складеному вигляді (см) — 4.
Місткість шампурів — 8 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 8 |
| Матеріал решітки | Жароміцна сталь |
- Ціна: 399 ₴






