
Генератор AYERBE LX3300 E MN G.E. GASOLINA ELECTRIC START
27 725 ₴
- Нет в наличии
+380 (50) 488-78-48
Отдел продаж- +380 (73) 488-78-48Отдел продаж
- +380 (68) 488-78-48Отдел продаж
- +380 (98) 834-78-83Отдел оптовых продаж
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Максимальна потужність: 3300 Вт.
Номінальна потужність: 3000 Вт.
RPM 3000 об/хв
Напруга / Частота: 230 В. / 50 Гц. ; Вага: 58 кг.
Ємність бака: 3,4 л.
75% автономність: 3 години
Робоча панель має клас захисту IP 55
Диференціал 0,03 А, вольтметр, лічильник годин і заземлювач
Коефіцієнт потужності: 0,8
Рівень шуму: 95 LwA / 72; Модель: КТ-175 Е
Номінальна потужність: 7,5 к.с
Робочий об'єм: 223 см³
Система охолодження: повітряна
Тип моторного масла: SAE 20W40 / клас IPE CD, CF
Прагнення: Природне
RPM двигуна: 3600 об./хв.
Регулятор обертів: механічний
Паливо: Бензин
Витрата палива при 75%: 1,2 л/год.
Ємність масла: 0,6 л. Включає пляшку масла 0,6 л
Система запуску: Електрична; Тип: Електронне регулювання
Тип ізоляції: клас Н
Захист IP: IP 23
Система збудження: A.V.R.
Допуск напруги: + - 1%
Тип покриття: Стандарт (без просочень).Довжина (L): 660 мм.
Висота (H): 560 мм.
Ширина (Ш): 470 мм.
Об'єм упаковки: 0,17 м³
Номінальна потужність: 3000 Вт.
RPM 3000 об/хв
Напруга / Частота: 230 В. / 50 Гц. ; Вага: 58 кг.
Ємність бака: 3,4 л.
75% автономність: 3 години
Робоча панель має клас захисту IP 55
Диференціал 0,03 А, вольтметр, лічильник годин і заземлювач
Коефіцієнт потужності: 0,8
Рівень шуму: 95 LwA / 72; Модель: КТ-175 Е
Номінальна потужність: 7,5 к.с
Робочий об'єм: 223 см³
Система охолодження: повітряна
Тип моторного масла: SAE 20W40 / клас IPE CD, CF
Прагнення: Природне
RPM двигуна: 3600 об./хв.
Регулятор обертів: механічний
Паливо: Бензин
Витрата палива при 75%: 1,2 л/год.
Ємність масла: 0,6 л. Включає пляшку масла 0,6 л
Система запуску: Електрична; Тип: Електронне регулювання
Тип ізоляції: клас Н
Захист IP: IP 23
Система збудження: A.V.R.
Допуск напруги: + - 1%
Тип покриття: Стандарт (без просочень).Довжина (L): 660 мм.
Висота (H): 560 мм.
Ширина (Ш): 470 мм.
Об'єм упаковки: 0,17 м³
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ayerbe |
| Страна производитель | Испания |
| Коэффициент мощности | 0.8 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 3.3 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 58 кг |
| Высота | 560 мм |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3600 об/мин |
| Объем двигателя | 223 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 3.4 л |
| Потребление топлива | 1.2 л/ч |
Информация для заказа
- Цена: 27 725 ₴


